הכנה לבחינת מחוננים

אם ילדכם מוכשר ורוצה להתקבל לתוכניות המגוונות של תלמידים מחוננים ומצטיינים – דעו לכם שהרצון לתהליך הקבלה הוא.מאוד תחרותי ובמידה רבה תלוי איך הוא או היא מצליחים במבחן יחיד.

אם תחשבו על זה לרגע עכשיו, תחשבו על העובדה כי הורים רבים מצפים שילדם להצליח במבחן זה ללא הכנה כלשהי. הורים אלה מסרבים לקבל את העובדה שכרגע אין ספור הורים אחרים משתמשים במשאבים כמו קורסי הכנה לבחינת מחוננים.

להורים אין ברירה אלא להיכנס לילדים הצעירים שלהם לתוך מערכת בדיקה זו אם הם רוצים שהם יקבלו את החינוך הטוב ביותר האפשרי. הדבר נכון במיוחד להורים שבית הספר הציבורי המקומי שלהם הוא די חסר ערך או אפילו מתחת לממוצע.

אפילו עבור הורים שרוצים להכין לגמרי את ילדם לחווית הבדיקה המחוננים, זה יכול להיות מתסכל לדעת היכן להתחיל.

באיזורים רבים בישראל , מערכת הבדיקה היא מבוך, ובתי ספר והמסגרות למחוננים מסרבים לתת יותר מאשר המידע הבסיסי ביותר על המבחן.

כתוצאה מכך, הורים רבים אינם יודעים היכן לפנות כדי למצוא משאבים כדי לעזור לילדיהם. זה עוד יותר מתסכל להורים של תלמידים לפני בחינות לב א ובחינת שלב ב. הם צריכים להכין את הילד שלהם למבחן כאשר הם הילדים בקושי עברו בחינות בבית ספר וגם אם כן, לא בחינות כמו הבחינות למחוננים!

כאמהות ואבות, אנחנו רוצים להגן על הילדים שלנו ולשמור עליהם מפני לחץ מיותר. ואם יש מצב אחד שהוא בטוח לייצר חרדה ומתח בילדך, זה לשלוח את ילדך הצעיר למבחן לא מוכן. הילד שלך יצטרך להתמודד עם שאלות וסוגיות שהוא או היא לא נפגשו בעבר, שאלות שמבלבלות אפילו מבוגרים רבים.

הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות הוא לגרום לילדך לא להיות רגוע מהמבחן ולהיות חרד על התוצאות וההשלכות שלו לגבי העתיד.

אנחנו מקבלים טונות של שאלות מהורים על למה בני 7 או 8 שנים חשופים באופן שגרתי לסוגים אלה של בדיקות שאנחנו נוטים לקשר עם ילדים בתיכון או אפילו במכללה. אבל יצרנו פתרון לבעיה.

אנו מספקים חומרי הכנה לבדיקה (יחד עם תוכניות בניית המיומנות שלנו לקריאה, מתמטיקה, שפה זרה ועוד!) בשיתוף עם ה"פרופסור הלא מפוזר" כך שאין צורך לשלוח את ילדך למבחן לא מוכן

המסגרת שלנו ביוניקולה כוללת מערך השיעורים שכוללים שיעורים פרונטלים במרכזי המחוננים שלנו וערכה און-ליין לאימון של הכישורים נבדק בכל מבחן, עם קטעי וידאו המסביר כיצד ללמד את המיומנות הזאת לילדך.

אנחנו רוצים את ילדך לעשות את הטוב ביותר הוא או היא יכולה, ועם כמה הכנות האינטליגנציה הטבעית של ילדך יכול לזרוח ביום המבחן! הילד שלך לא יהיה מתוח או חרד, הם יידעו למה לצפות, ולהיות בטוחים ביכולות שלהם ותשובות במבחן. זה אומר שגם אתם לא תהיו לחוצים!